Detské Počet produktov v kategórii: 494

Ponúkame Vám detské ponožky pre dievčatá aj chlapcov ne každý deň. Hrubé ponožky do čižiem, tenšie vysoké do chladnejšieho počasia, neviditeľné do botasiek ale aj krátke na celoročné nosenie. Ponúkame kvalitné detské ponožky rôznych veľkostí, materiálov a farieb. Ponožky sú krásne na pohľad a veľmi príjemné na nosenie.

Podkategórie

  • Kotníkové

    Detské kotníkové ponožky sú skvelou voľbou na každý deň. Dievčatá aj chlapci najčastejšie nosia obuté botasky a do nich potrebujú členkové ponožky aby ich nič na nohách neomínalo a netlačilo. V tejto kategórii máme aj extra nízke bambusové ponožky, ktoré nie je v topánkach vôbec vidno.

  • Vysoké

    Detské dobré bavlnené ponožky s obrázkami mačiek, zvierat, futbalové, pásikavé ale aj jednofarebné a bambusové. Ponuka zahŕňa aj výhodné balenie, keď kúpite viac párov za nižšiu cenu. Detské ponožky mám vyskúšané a môžem povedať, že sa dobre perú a vydržia naozaj dlho.

  • Teplé

    Na chladné zimné dni ponúkame termo detské ponožky s vnútornou froté úpravou ktorá udrží nohu v teple dlhší čas. Nádherné, kvalitné ponožky pre každú nožičku.

Zobrazených 1 - 18 z 494 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 494 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop