Pánske Počet produktov v kategórii: 838

Kategória pánske ponožky obsahuje kvalitné ponožky rôznych štýloch ako: vysoké i nízke ponožky, pracovné pánske ponožky, teplé ponožky, bambusové ponožky, oblekové ponožky, športové ponožky. Nesmú chýbať zdravotné ponožky. Môžte si vybrať na internete ponožky rôznych druhov a farieb.

Podkategórie

 • Neviditeľné
  V tejto kategórií Vám ponúkame ponožky, ktoré v topánkach nevidno."Neviditeľné ponožky" sú vhodné do akejkoľvek obuvi či už sú to botasky alebo nízke tenisky. Hlavné je, že Vám nebudú vykukovať ponožky a predsa ich budete mať obuté a budete cítiť ich pohodlnosť. Tieto botaskové ponožky si môžete vybrať buď bambusové alebo bavlnené. Sú veľmi pohodlné a príjemne aj na celodenné nosenie. Tak nech sa páči už si len vyberte, ktoré sa Vám najviac páčia.
 • Krátke

  Pre niektorých celoročná záležitosť, pre iných nie tak celkom. Ale úprimne, na kotníkové krátke ponožky nedáme dopustiť. Do botasiek či čižiem, do chladnejšieho aj teplejšieho počasia. Kvalitné bavlnené ponožky, tie teda ešte nesklamali. Jemné na dotyk, príjemné na nosenie, pretože pohodlné ponožky, tak to je základ. A základ treba mať podľa možností čo najlepší. Ponožky majú vyšší ale aj nižší kotník, takže si môžete vybrať, ktorý je Vášmu srdcu najmilší. Tak si teda vyberte :)

 • Vysoké

  Vysoké ponožky sú skôr na dní, kedy je teplota niečo pod 15 stupňov. U každého sa však táto hranica mení. Nemení sa ale fakt, že všetci na takéto časy potrebujeme nejaké tie ponožky. V tejto kategórií Vám ich teda ponúkame. Máme tu kvalitné ponožky za super výhodné ceny, pohodlné bavlnené ponožky,lacné ponožky,vysoké ponožky s jemným lemom ale aj ponožky ktoré majú všetko a ešte aj skvelú cenu. Vysoké ponožky sú klasika, ktorá poteší snáď každého.

 • Zdravotné

  Pre veľký záujem o zdravotné ponožky sme sa rozhodli podrobnejšie venovať tomuto typu ponožiek. Veľmi nám záleží aby tovar spĺňal požiadavky spotrebiteľa. Preto každú zdravotnú ponožku vyskúšame a v popise určíme obvod ktorý značí maximálne natiahnutie na nohe. Chceme spríjemniť pocit pri nosení ponožiek.

 • Čierne ponožky

  Pre rýchlejšie a jednoduchšie vyhľadanie čiernych ponožiek v našom e shope sme vytvorili samostatnú kategóriu čiernych ponožiek. Stačí si len vybrať.

 • Biele ponožky

  Pre rýchlejšie a jednoduchšie vyhľadávanie bielych ponožiek v našom e shope sme pre vás vytvorili samostatnú kategóriu. Normálne ponožky majú u nás charekteristiku tradičných jednoduchých bavlnených ponožiek.

  Príjemné vyberanie.

 • 100% Bavlnené

  Najvyšší podiel bavlneného vlákna a to celých 100% si zaslúži vlastnú kategóriu a to z dôvodu jednoduchšieho vyhľadávania a tým k pohodlnému a príjemnému nákupu.

 • Nadrozmerné BIG SIZE

  Pre rýchlejšie a pohodlnejšie vyhľadávanie sme do tejto kategórie zaradili pánske ponožky od veľkosti 47 a to z dôvodu prehľadnosti. Bežné číslovanie v našom e-shope sú 39-42 a 43-46. 

 • Bambusové

  Bambusové vlákno je mladším súrodencom bavlneného čo sa týka kvality. Bambusové vlákno má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, je priedyšné, skvele odvádza vlhkosť a výborne reguluje teplotu, vďaka čomu zabraňuje vzniku baktérií na povrchu chodidla. Ponúkame oblekové i športové bambusové ponožky.

 • Vzorované

  Pánske vysoké ponožky s výraznými vzormi

 • Pracovné

  Pánske pracovné ponožky sú z hrubého a kvalitného materiálu, zahrejú a pevne držia nohu. Pracovné ponožky sú vhodné pre mužov, ktorý robia ťažkú prácu alebo pre mužov, ktorým je zima. Máme výhodne balenia za skvelé ceny len pre vás.

 • Športové

  Športové ponožky sú určené pre ľudí s aktívnym životným štýlom .V našej ponuke nájdete ponožky na turistiku beh cyklistiku a mnohé iné športy .

 • Teplé

  Aj keď zimy u nás už nie sú to čo to bývavalo, hrejivé teplé ponožky potrebujeme stále. Či už idete ráno do roboty a musíte mať nohy v teple, alebo ste sa rozhodli ísť lyžovať, po prípade chcete mať niečo pohodlné a hrejivé počas ničnerobenia,teplé ponožky sú to pravé ponožkové. Termo ponožky sú samozrejme vysoké a hrubé. Teplé hrubé ponožky sú mäkké a príjemné na dotyk. Ich hlavnou funkciou je udržať Vaše nôžky v teple. To je naozaj dôležité, veď preto ste si ich pravdepodobne vybrali. V tejto kategórií sú teplé ponožky ktoré sú hrubé ale aj tenšie, kvalitné, pohodlné, drahšie aj lacné, s jemným lemom, turistické alebo ponožky na športovanie, no ale aj na také príjemné sedenie pri krbe s Vašimi blízkymi a s peknými pohodlnými ponožkami na nohách.

 • Vianočné ponožky

  Obľúbené obrázkové ponožky ako darček na Mikuláša alebo pod vianočný darček.

Zobrazených 1 - 18 z 838 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 838 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop